fbpx

CENNIK FILM 2023

Razem z Wami od 2008 r.

Jesteśmy członkami Światowego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych WEVA, zrzeszającego najlepszych operatorów.

CENNIK FILM 2023

PAKIET PODSTAWOWY: koszt 5000 zł

1 operator, 2 kamery, czas pracy do 14 h
film do 60 min. montaż z zachowaniem chronologii wydarzeń, przeplatane teledyskami: przygotowania, przejazdy, życzenia, tort, zabawa na sali
teledysk Highlights – najlepsze momenty ze ślubu/wesela, ew. pleneru, zmontowane w postaci dynamicznego teledysku
– 1 x pendrive z indywidualnym nadrukiem + link do filmu
– nagranie lustrzankami / kamerami filmowymi z wymienną optyką
osobna rejestracja dźwięku na sali i w kościele, zastosowanie bezprzewodowych mikrofonów/rekorderów
system stabilizacji – steadicam/gimbal, slidekamera (jazda kamerowa)
– możliwość realizacji ujęć slowmotion (w zwolnionym tempie), timelapse (w przyspieszonym tempie),
gradacja kolorów – “kolorowanie” filmu nagranego w płaskim profilu, dzięki czemu uzyskujemy szczegółowy obraz w najjaśniejszych i najciemniejszych partiach kadru oraz “filmowy” wygląd
– możliwość wyboru oprawy muzycznej

DODATKI:


WERSJA FILMOWA 15 min.


wersja dynamiczna/filmowa – jest to forma montażu niekoniecznie zachowująca chronologię wydarzeń, dynamiczne cięcia materiału filmowego z podkładami muzycznymi w formie teledysku, mogą występować wstawki w postaci naturalnego dźwięku np. podłożone w tle słowa księdza, wypowiedzi uczestników wesela itp.

koszt: 2000 zł

PLENER FILMOWY


nagranie plenerowe zrealizowane w innym dniu niż dzień ślubu (3-5 h pracy operatora) z możliwością zrealizowania ujęć z drona. Ujęcia z pleneru zazwyczaj są wplecione w teledyski typu highlights, wykorzystujemy je także w filmach krótkich, dynamicznych 15min.

koszt: 1500 zł

DRUGI OPERATOR / 4K UHD

Jest olbrzymia przepaść jakościowa pomiędzy filmami gdzie jest jeden, a dwóch operatorów. Drugi operator jest niezbędny gdy chcemy film w jakości 4K lub materiał dłuższy niż 60-minutowy reportaż, ewentualnie gdy chcemy więcej ujęć z drona. Jest odpowiedzialny za nagranie detali i szczegółów, realizuje kadry z innej perspektywy, może pracować z gimbalem, jazdą kamerową, szybko wymieniać obiektywy, dzięki czemu mamy możliwość dynamicznego montażu. Praca do 14h.

koszt: 2000 zł

REPORTAŻ 60-120 min.

60 min. to za mało? Zmontujemy dla Was reportaż 60-120 min. z zachowaniem chronologii wydarzeń, nagrany z naturalnym dźwiękiem np. całe błogosławieństwo, tańce gości weselnych, gdzie w tle słychać muzykę orkiestry, DJa (a nie podkłady muzyczne podłożone pod pocięty materiał w formie teledysku).
Realizacja tylko na dwóch operatorów.

koszt: 1500 zł

WYWIADY / ŻYCZENIA


życzenia gości nagrane w formie wywiadów zrealizowane podczas przyjęcia weselnego

koszt: 500 zł

TRAILER


dynamiczny teledysk 60 s, zapowiedź filmu, zwiastun, zmontowany do 7 dni od daty ślubu, idealny na social media: Facebook, Instagram itp.

koszt: 800 zł

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

podziękowania dla rodziców w formie filmowej. Nagranie najlepiej zrealizować do 2-3 tygodni przed ślubem, abyśmy mieli czas na montaż. Możemy przygotować wstępną koncepcję, podpowiedzieć i doradzić, jak zrealizować nagranie.

koszt: 1500 zł

MONTAŻ W DNIU ŚLUBU

same day edit – montaż w dniu ślubu, teledysk zawierający ujęcia z dnia ślubu wyświetlany na sali weselnej ok. godz. 23:00

koszt: 2000 zł

EKSPRESOWY MONTAŻ

montaż filmu do 30 dni od daty ślubu/zrealizowania wszystkich potrzebnych ujęć/pleneru

koszt: 1000 zł

DRON

ujęcia z „lotu ptaka” wykonane za pomocą drona. Wykonane przez pilota z uprawnieniami.

koszt: 1000 zł

SUROWY MATERIAŁ

nagrany materiał bez montażu zgrany na nośnik pamięci dostarczony przez P. Młodych

koszt: 1000 zł

DODATKOWY PENDRIVE

w kształcie „karty kredytowej” z indywidualnym nadrukiem: 32 Gb – 100 zł, 64 Gb – 150 zł
drewniana szkatułka z grawerem: 32 Gb – 200 zł, 64 Gb – 250 zł

LIVE VIDEO STREAMING

transmisja na żywo do internetu – cena ustalana indywidualnie

DODATKOWE GODZINY

dodatkowe godziny pracy, powyżej 14 h

koszt: 400 zł/h/operator

DOJAZD

dojazd do 50 km od Krakowa w cenie pakietu, powyżej 0.84 zł/km. W przypadku większych odległości cena ustalana indywidualnie. Powyżej 150 km Państwo Młodzi zapewniają nocleg w pobliżu miejsca realizacji nagrania.


MASZ PYTANIA? CHCESZ ZAPYTAĆ O WOLNY TERMIN? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

OPINIE

NASZYCH KLIENTÓW

Joanna i Artur
Nie będę się tu wiele rozpisywał, bo lubię konkrety i jestem wymagającym klientem, ale jeśli chodzi o VIP STUDIO, to firma mega godna polecenia, pełen profesjonalizm od początku do końca. Znajomi po obejrzeniu filmu twierdzili, że chyba było to nagrywane przez jakąś wytwórnię filmów, wszystko pięknie zgrane, super muzyka w podkładach, piękne ujęcia itd.... po prostu Chłopaki wiedza, co robią, są na bieżąco w nowinkach technologicznych i przede wszystkim widać, że kochają to, co robią. Jeśli się zastanawiacie nad wyborem ekipy na swoje wesele, to jest jedyny sensowny wybór. POLECAM. Artur

Joanna i Artur
Ania & Michał
Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.

Ania & Michał
Paulina & Piotr
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Vip Studio, a w szczególności Panu Irkowi i Panu Piotrkowi za wspaniałe nagranie tego wyjątkowego dla Nas dnia oraz Panu Marcinowi za przepiękne zdjęcia Swoją pracą sprawiliście, że w każdej wolnej chwili chętnie oglądamy ponownie film,który został nagrany w tak profesjonalny sposób. Bywają też takie momenty podczas których łza się kręci w oku, a to wszystko dzięki tak znakomicie dobranej muzyce Chcieliśmy także podziękować za Waszą wytrwałość podczas nagrywania pleneru w tak upalny dzień  oraz za szybki montaż całego nagrania Wszystkim bardzo gorąco polecamy współpracę z Panem Irkiem oraz Jego zespołem, gdyż są to ludzie, którym można w pełni zau Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

Paulina & Piotr
Wioleta & Michał
Pełen profesjonalizm, ogromne poczucie humoru, niesamowita energia, kreatywność i niespotykana pasja to tylko niektóre zalety team'u Irek i Marcin. Jesteśmy zachwyceni efektami. Płytka...po prostu REWELACJA - wzrusza, rozśmiesza - montaż nic dodać nic ująć. Dbałość o każdy detal oraz uchwycenie tego, co najważniejsze sprawia ,że filmik staję się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ujęcia są przepiękne , a podkład muzyczny został dobrany wręcz idealnie. Wywiady z gośćmi,to kolejny strzał w dziesiątkę. Zdjęcia w plenerze również oddają emocje tamtych chwil, a fotoksiążka zachwyca swoim oryginalnym i nietuzinkowym charakterem. Podsumowując chcieliśmy Wam baaaardzo serdecznie podziękować i oczywiście GORĄCO POLECAMY wszystkim współpracę z VIP STUDIO. Jesteście NAJLEPSI! :-)))

Wioleta & Michał
 • Nie będę się tu wiele rozpisywał, bo lubię konkrety i jestem wymagającym klientem, ale jeśli chodzi o VIP STUDIO, to firma mega godna polecenia, pełen profesjonalizm od początku do końca. Znajomi po obejrzeniu filmu twierdzili, że chyba było to nagrywane przez jakąś wytwórnię filmów, wszystko pięknie zgrane, super muzyka w podkładach, piękne ujęcia itd.... po prostu Chłopaki wiedza, co robią, są na bieżąco w nowinkach technologicznych i przede wszystkim widać, że kochają to, co robią. Jeśli się zastanawiacie nad wyborem ekipy na swoje wesele, to jest jedyny sensowny wybór. POLECAM. Artur
  Joanna i Artur
  Joanna i Artur
 • Drodzy Państwo!!! Chcielibyśmy z pełną odpowiedzialnością polecić usługi Pana Irka. Nasz najważniejszy dzień w życiu Pan Irek udokumentował w zeszłym roku i uczynił to z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Wszystkie ujęcia sfilmowane zostały w taki sposób, który pozwolił uzyskać barwny i ciekawy materiał, w którym nie ma miejsca na monotonię i nudę. W produkcjach Pana Irka nie brakuje fantazji, wolności i nowoczesności, ale jednocześnie zachowana zostaje konkretna konwencja. Na wyróżnienie zasługuje tutaj profesjonalny montaż oraz fantastycznie dobrana oprawa muzyczna. Pan Irek ma niespotykane poczucie humoru, nieograniczoną fantazję i potrafi doradzić w każdej kwestii. Wykonany film jest nietuzinkowy i niebanalny, powstały według życzeń i upodobań klienta, w pełni oddający emocje, które towarzyszą wszystkim w tym najważniejszym wydarzeniu. Na koniec chcemy Mu jeszcze raz podziękować i polecić Państwu Jego usługi. Dziękujemy i pozdrawiamy!!!
 • Film, który zrealizował dla nas Irek, był prezentem dla naszych przyjaciół. Irek miał wiec utrudnione zadanie, gdyż nie tylko musiał sprostać naszym wymaganiom, ale także uszczęśliwić Młodych 🙂 Udało mu się to w 100%. Polecamy gorąco również ze względu na bezproblemową współpracę i pełen profesjonalizm w podejściu do klientów 🙂 Dziękujemy
 • Z pełną odpowiedzialnością polecamy Irka i jego usługi. Nic dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm. Jeśli macie Państwo wątpliwości, umówcie się z nim na spotkanie. Zobaczycie próbki i nie będziecie chcieli innego kamerzysty. Każdy film montowany jest według indywidualnych upodobań klienta. Ciekawe i nowoczesne aranżacje, świetna oprawa muzyczna, fantastyczne, przejrzyste menu. Irek jako kamerzysta jest natomiast bezszelestny, niemalże niewidoczny i bardzo dyskretny. GORĄCO POLECAMY!!!
 • Drodzy Państwo!!! Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.
 • Z usług VIP Studio skorzystaliśmy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim przekonaliśmy się, że film z wesela nie musi być nudny, jeśli się go dobrze zrobi. Widać było, że pan Irek podchodzi do każdego filmu indywidualnie a nie według schematu. Jeszcze raz bardzo polecam.
 • Pełen profesjonalizm. Serdecznie dziękujemy za wspaniały videoklip.
  Zespół FABEX
  Zespół FABEX
 • Pełen profesjonalizm, ogromne poczucie humoru, niesamowita energia, kreatywność i niespotykana pasja to tylko niektóre zalety team'u Irek i Marcin. Jesteśmy zachwyceni efektami. Płytka...po prostu REWELACJA - wzrusza, rozśmiesza - montaż nic dodać nic ująć. Dbałość o każdy detal oraz uchwycenie tego, co najważniejsze sprawia ,że filmik staję się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ujęcia są przepiękne , a podkład muzyczny został dobrany wręcz idealnie. Wywiady z gośćmi,to kolejny strzał w dziesiątkę. Zdjęcia w plenerze również oddają emocje tamtych chwil, a fotoksiążka zachwyca swoim oryginalnym i nietuzinkowym charakterem. Podsumowując chcieliśmy Wam baaaardzo serdecznie podziękować i oczywiście GORĄCO POLECAMY wszystkim współpracę z VIP STUDIO. Jesteście NAJLEPSI! :-)))
  Wioleta & Michał
  Wioleta & Michał
 • Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Vip Studio, a w szczególności Panu Irkowi i Panu Piotrkowi za wspaniałe nagranie tego wyjątkowego dla Nas dnia oraz Panu Marcinowi za przepiękne zdjęcia Swoją pracą sprawiliście, że w każdej wolnej chwili chętnie oglądamy ponownie film,który został nagrany w tak profesjonalny sposób. Bywają też takie momenty podczas których łza się kręci w oku, a to wszystko dzięki tak znakomicie dobranej muzyce Chcieliśmy także podziękować za Waszą wytrwałość podczas nagrywania pleneru w tak upalny dzień  oraz za szybki montaż całego nagrania Wszystkim bardzo gorąco polecamy współpracę z Panem Irkiem oraz Jego zespołem, gdyż są to ludzie, którym można w pełni zau Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!
  Paulina & Piotr
  Paulina & Piotr
 • Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.
  Ania & Michał
  Ania & Michał