fbpx

CENNIK FILM 2023

Razem z Wami od 2008 r.

Jesteśmy członkami Światowego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych WEVA, zrzeszającego najlepszych operatorów.

CENNIK FILM 2023

PAKIET PODSTAWOWY: koszt 5000 zł

1 operator, 2 kamery, czas pracy do 14 h
film do 60 min. montaż z zachowaniem chronologii wydarzeń, przeplatane teledyskami: przygotowania, przejazdy, życzenia, tort, zabawa na sali
teledysk Highlights – najlepsze momenty ze ślubu/wesela, ew. pleneru, zmontowane w postaci dynamicznego teledysku
– 1 x pendrive z indywidualnym nadrukiem + link do filmu
– nagranie lustrzankami / kamerami filmowymi z wymienną optyką
osobna rejestracja dźwięku na sali i w kościele, zastosowanie bezprzewodowych mikrofonów/rekorderów
system stabilizacji – steadicam/gimbal, slidekamera (jazda kamerowa)
– możliwość realizacji ujęć slowmotion (w zwolnionym tempie), timelapse (w przyspieszonym tempie),
gradacja kolorów – “kolorowanie” filmu nagranego w płaskim profilu, dzięki czemu uzyskujemy szczegółowy obraz w najjaśniejszych i najciemniejszych partiach kadru oraz “filmowy” wygląd
– możliwość wyboru oprawy muzycznej

DODATKI:


WERSJA FILMOWA 15 min.


wersja dynamiczna/filmowa – jest to forma montażu niekoniecznie zachowująca chronologię wydarzeń, dynamiczne cięcia materiału filmowego z podkładami muzycznymi w formie teledysku, mogą występować wstawki w postaci naturalnego dźwięku np. podłożone w tle słowa księdza, wypowiedzi uczestników wesela itp.

koszt: 2000 zł

PLENER FILMOWY


nagranie plenerowe zrealizowane w innym dniu niż dzień ślubu (3-5 h pracy operatora) z możliwością zrealizowania ujęć z drona. Ujęcia z pleneru zazwyczaj są wplecione w teledyski typu highlights, wykorzystujemy je także w filmach krótkich, dynamicznych 15min.

koszt: 1500 zł

DRUGI OPERATOR / 4K UHD

Jest olbrzymia przepaść jakościowa pomiędzy filmami gdzie jest jeden, a dwóch operatorów. Drugi operator jest niezbędny gdy chcemy film w jakości 4K lub materiał dłuższy niż 60-minutowy reportaż, ewentualnie gdy chcemy więcej ujęć z drona. Jest odpowiedzialny za nagranie detali i szczegółów, realizuje kadry z innej perspektywy, może pracować z gimbalem, jazdą kamerową, szybko wymieniać obiektywy, dzięki czemu mamy możliwość dynamicznego montażu. Praca do 14h.

koszt: 2000 zł

REPORTAŻ 60-120 min.

60 min. to za mało? Zmontujemy dla Was reportaż 60-120 min. z zachowaniem chronologii wydarzeń, nagrany z naturalnym dźwiękiem np. całe błogosławieństwo, tańce gości weselnych, gdzie w tle słychać muzykę orkiestry, DJa (a nie podkłady muzyczne podłożone pod pocięty materiał w formie teledysku).
Realizacja tylko na dwóch operatorów.

koszt: 1500 zł

WYWIADY / ŻYCZENIA


życzenia gości nagrane w formie wywiadów zrealizowane podczas przyjęcia weselnego

koszt: 500 zł

TRAILER


dynamiczny teledysk 60 s, zapowiedź filmu, zwiastun, zmontowany do 7 dni od daty ślubu, idealny na social media: Facebook, Instagram itp.

koszt: 800 zł

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

podziękowania dla rodziców w formie filmowej. Nagranie najlepiej zrealizować do 2-3 tygodni przed ślubem, abyśmy mieli czas na montaż. Możemy przygotować wstępną koncepcję, podpowiedzieć i doradzić, jak zrealizować nagranie.

koszt: 1500 zł

MONTAŻ W DNIU ŚLUBU

same day edit – montaż w dniu ślubu, teledysk zawierający ujęcia z dnia ślubu wyświetlany na sali weselnej ok. godz. 23:00

koszt: 2000 zł

EKSPRESOWY MONTAŻ

montaż filmu do 30 dni od daty ślubu/zrealizowania wszystkich potrzebnych ujęć/pleneru

koszt: 1000 zł

DRON

ujęcia z „lotu ptaka” wykonane za pomocą drona. Wykonane przez pilota z uprawnieniami.

koszt: 1000 zł

SUROWY MATERIAŁ

nagrany materiał bez montażu zgrany na nośnik pamięci dostarczony przez P. Młodych

koszt: 1000 zł

DODATKOWY PENDRIVE

w kształcie „karty kredytowej” z indywidualnym nadrukiem: 32 Gb – 100 zł, 64 Gb – 150 zł
drewniana szkatułka z grawerem: 32 Gb – 200 zł, 64 Gb – 250 zł

LIVE VIDEO STREAMING

transmisja na żywo do internetu – cena ustalana indywidualnie

DODATKOWE GODZINY

dodatkowe godziny pracy, powyżej 14 h

koszt: 400 zł/h/operator

DOJAZD

dojazd do 50 km od Krakowa w cenie pakietu, powyżej 0.84 zł/km. W przypadku większych odległości cena ustalana indywidualnie. Powyżej 150 km Państwo Młodzi zapewniają nocleg w pobliżu miejsca realizacji nagrania.


MASZ PYTANIA? CHCESZ ZAPYTAĆ O WOLNY TERMIN? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

OPINIE

NASZYCH KLIENTÓW

Z usług VIP Studio skorzystaliśmy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim przekonaliśmy się, że film z wesela nie musi być nudny, jeśli się go dobrze zrobi. Widać było, że pan Irek podchodzi do każdego filmu indywidualnie a nie według schematu. Jeszcze raz bardzo polecam.
Ania & Michał
Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.

Ania & Michał
Paulina & Piotr
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Vip Studio, a w szczególności Panu Irkowi i Panu Piotrkowi za wspaniałe nagranie tego wyjątkowego dla Nas dnia oraz Panu Marcinowi za przepiękne zdjęcia Swoją pracą sprawiliście, że w każdej wolnej chwili chętnie oglądamy ponownie film,który został nagrany w tak profesjonalny sposób. Bywają też takie momenty podczas których łza się kręci w oku, a to wszystko dzięki tak znakomicie dobranej muzyce Chcieliśmy także podziękować za Waszą wytrwałość podczas nagrywania pleneru w tak upalny dzień  oraz za szybki montaż całego nagrania Wszystkim bardzo gorąco polecamy współpracę z Panem Irkiem oraz Jego zespołem, gdyż są to ludzie, którym można w pełni zau Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

Paulina & Piotr
Wioleta & Michał
Pełen profesjonalizm, ogromne poczucie humoru, niesamowita energia, kreatywność i niespotykana pasja to tylko niektóre zalety team'u Irek i Marcin. Jesteśmy zachwyceni efektami. Płytka...po prostu REWELACJA - wzrusza, rozśmiesza - montaż nic dodać nic ująć. Dbałość o każdy detal oraz uchwycenie tego, co najważniejsze sprawia ,że filmik staję się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ujęcia są przepiękne , a podkład muzyczny został dobrany wręcz idealnie. Wywiady z gośćmi,to kolejny strzał w dziesiątkę. Zdjęcia w plenerze również oddają emocje tamtych chwil, a fotoksiążka zachwyca swoim oryginalnym i nietuzinkowym charakterem. Podsumowując chcieliśmy Wam baaaardzo serdecznie podziękować i oczywiście GORĄCO POLECAMY wszystkim współpracę z VIP STUDIO. Jesteście NAJLEPSI! :-)))

Wioleta & Michał
 • Z usług VIP Studio skorzystaliśmy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim przekonaliśmy się, że film z wesela nie musi być nudny, jeśli się go dobrze zrobi. Widać było, że pan Irek podchodzi do każdego filmu indywidualnie a nie według schematu. Jeszcze raz bardzo polecam.
 • Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.
  Ania & Michał
  Ania & Michał
 • Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Vip Studio, a w szczególności Panu Irkowi i Panu Piotrkowi za wspaniałe nagranie tego wyjątkowego dla Nas dnia oraz Panu Marcinowi za przepiękne zdjęcia Swoją pracą sprawiliście, że w każdej wolnej chwili chętnie oglądamy ponownie film,który został nagrany w tak profesjonalny sposób. Bywają też takie momenty podczas których łza się kręci w oku, a to wszystko dzięki tak znakomicie dobranej muzyce Chcieliśmy także podziękować za Waszą wytrwałość podczas nagrywania pleneru w tak upalny dzień  oraz za szybki montaż całego nagrania Wszystkim bardzo gorąco polecamy współpracę z Panem Irkiem oraz Jego zespołem, gdyż są to ludzie, którym można w pełni zau Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!
  Paulina & Piotr
  Paulina & Piotr
 • Pełen profesjonalizm, ogromne poczucie humoru, niesamowita energia, kreatywność i niespotykana pasja to tylko niektóre zalety team'u Irek i Marcin. Jesteśmy zachwyceni efektami. Płytka...po prostu REWELACJA - wzrusza, rozśmiesza - montaż nic dodać nic ująć. Dbałość o każdy detal oraz uchwycenie tego, co najważniejsze sprawia ,że filmik staję się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ujęcia są przepiękne , a podkład muzyczny został dobrany wręcz idealnie. Wywiady z gośćmi,to kolejny strzał w dziesiątkę. Zdjęcia w plenerze również oddają emocje tamtych chwil, a fotoksiążka zachwyca swoim oryginalnym i nietuzinkowym charakterem. Podsumowując chcieliśmy Wam baaaardzo serdecznie podziękować i oczywiście GORĄCO POLECAMY wszystkim współpracę z VIP STUDIO. Jesteście NAJLEPSI! :-)))
  Wioleta & Michał
  Wioleta & Michał
 • Pełen profesjonalizm. Serdecznie dziękujemy za wspaniały videoklip.
  Zespół FABEX
  Zespół FABEX
 • Z usług VIP Studio skorzystaliśmy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim przekonaliśmy się, że film z wesela nie musi być nudny, jeśli się go dobrze zrobi. Widać było, że pan Irek podchodzi do każdego filmu indywidualnie a nie według schematu. Jeszcze raz bardzo polecam.
 • Drodzy Państwo!!! Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.
 • Z pełną odpowiedzialnością polecamy Irka i jego usługi. Nic dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm. Jeśli macie Państwo wątpliwości, umówcie się z nim na spotkanie. Zobaczycie próbki i nie będziecie chcieli innego kamerzysty. Każdy film montowany jest według indywidualnych upodobań klienta. Ciekawe i nowoczesne aranżacje, świetna oprawa muzyczna, fantastyczne, przejrzyste menu. Irek jako kamerzysta jest natomiast bezszelestny, niemalże niewidoczny i bardzo dyskretny. GORĄCO POLECAMY!!!
 • Film, który zrealizował dla nas Irek, był prezentem dla naszych przyjaciół. Irek miał wiec utrudnione zadanie, gdyż nie tylko musiał sprostać naszym wymaganiom, ale także uszczęśliwić Młodych 🙂 Udało mu się to w 100%. Polecamy gorąco również ze względu na bezproblemową współpracę i pełen profesjonalizm w podejściu do klientów 🙂 Dziękujemy
 • Drodzy Państwo!!! Chcielibyśmy z pełną odpowiedzialnością polecić usługi Pana Irka. Nasz najważniejszy dzień w życiu Pan Irek udokumentował w zeszłym roku i uczynił to z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Wszystkie ujęcia sfilmowane zostały w taki sposób, który pozwolił uzyskać barwny i ciekawy materiał, w którym nie ma miejsca na monotonię i nudę. W produkcjach Pana Irka nie brakuje fantazji, wolności i nowoczesności, ale jednocześnie zachowana zostaje konkretna konwencja. Na wyróżnienie zasługuje tutaj profesjonalny montaż oraz fantastycznie dobrana oprawa muzyczna. Pan Irek ma niespotykane poczucie humoru, nieograniczoną fantazję i potrafi doradzić w każdej kwestii. Wykonany film jest nietuzinkowy i niebanalny, powstały według życzeń i upodobań klienta, w pełni oddający emocje, które towarzyszą wszystkim w tym najważniejszym wydarzeniu. Na koniec chcemy Mu jeszcze raz podziękować i polecić Państwu Jego usługi. Dziękujemy i pozdrawiamy!!!