fbpx

CENNIK FOTO 2023

Razem z Wami od 2008 r.

Jesteśmy członkami Światowego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych WEVA, zrzeszającego najlepszych operatorów.

CENNIK FOTO 2023

PAKIET PODSTAWOWY:
3500 zł (w pakiecie video + foto)
3850 zł (tylko pakiet foto)

– 1 fotograf,  czas pracy do 14 h
400 – 500 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć.
galeria internetowa zabezpieczona hasłem
– zdjęcia w pełnej rozdzielczości udostępnione na serwerze
– mini PLENER w dniu ślubu, zazwyczaj trwa ok 30-60 min, kilka kadrów uchwyconych np. w ogrodzie przy sali weselnej.

Fotograf dostępny w dniu ceremonii od przygotowań do końca oczepin, max do godz. 01:00.
Korzystając z usług kamerzysta + fotograf otrzymują Państwo 10% upust cenowy na pakiet FOTO
Dodatkowa zaleta – zgrany zespół współpracujących ze sobą profesjonalistów

DODATKI:


FOTOALBUM


ALBUM KLASYCZNY, ręcznie wyklejany, 30×30 cm,
• 100 zdjęć wywołanych w formacie 15×23 cm, wklejonych do albumu
• możliwość wyboru materiału na okładki, tekstylia, eko-skóra, duża paleta kolorystyczna
koszt: 1000 zł

DREWNIANE PUDEŁKO


• 150 zdjęć wywołanych w formacie 15×23 cm zapakowanych w drewnianym pudełku w stylu Boho + drewniany pendrive w kształcie „gałązki”

koszt: 800 zł

FOTOKSIĄŻKA


• 30 stron, 15 rozkładówek/kart 30×30 cm, które po rozłożeniu tworzą jednolitą powierzchnię 30×60 cm
• możliwość wyboru materiału na okładki, tekstylia, eko-skóra, duża paleta kolorystyczna
koszt: 1000 zł

PLENER FOTO

plener fotograficzny wykonany w innym dniu niż dzień ceremonii, 3-4 h pracy fotografa, ok. 20-30 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć.

koszt: 1000 zł

PLENER FOTO zagraniczny

Chorwacja, Włochy, Grecja…a może Islandia? Dlaczego nie! Zawsze można zrobić sobie przysłowiowy City Break przy niewielkich kosztach. Istnieje wiele wyszukiwarek tanich połączeń lotniczych. 2-3 dni pracy fotografa, P. Młodzi pokrywają koszty transportu/przelotów, zakwaterowania, wyżywienia, wejściówek itp. ok. 50-80 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć.
koszt: 1500 zł

PLENER FOTO całodniowy

plener fotograficzny wykonany w innym dniu niż dzień ceremonii, fotograf dyspozycyjny cały dzień, zazwyczaj plenery wykonywane w znacznej odległości od Krakowa np. w górach. ok. 30-50 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć.
koszt: 1500 zł

SESJA NARZECZEŃSKA

sesja zdjęciowa wykonywana przed ślubem, do 3 h pracy fotografa, ok. 20-30 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć.

koszt: 800 zł

dodatkowe FOTOKSIĄŻKI pakiet dla rodziców

do wyboru: 2 szt. DUŻE 30 stron, 30×60 cm – 1000 zł lub 2 szt. MAŁE 30 stron, 25×50 cm – 800 zł, w pakiecie taniej

OZDOBY do fotoksiążki / fotoalbumu:

– okienko na okładce – 50 zł
– okienko na okładce pokryte akrylem – 100 zł
– grawer, nadruk UV – 50 zł
– dodatkowa rozkładówka fotoksiążki, projekt + wydruk – 100 zł/szt. (max. 20 szt.)
– indywidulny wyboru opraw np. skóra naturalna, kryształki Swarovskiego itp. (cena do ustalenia)

BOX na FOTOKSIĄŻKĘ

opakowanie na fotoksiążkę w postaci pudełka wykonanego w stylu fotoksiążki (materiał, kolorystyka, ew. okienko + grawer), koszt: 250 zł + mini pendrive: 32 Gb – 100 zł, 64 Gb – 150 zł

DODATKOWY PENDRIVE

w kształcie „karty kredytowej” z indywidualnym nadrukiem: 32 Gb – 100 zł, 64 Gb – 150 zł
drewniana szkatułka z grawerem: 32 Gb – 200 zł, 64 Gb – 250 zł

WALL DECOR

fotoobraz, fotoboard na piance, akryl na dystansie, dibond – cena ustalana indywidualnie w zależności od wybranej opcji i wymiarów

DOJAZD

dojazd do 50 km od Krakowa w cenie pakietu, powyżej 0.84 zł/km. W przypadku większych odległości cena ustalana indywidualnie. Powyżej 150 km Państwo Młodzi zapewniają nocleg w pobliżu miejsca realizacji nagrania.

DODATKOWE GODZINY

dodatkowe godziny pracy, powyżej 14 h

koszt: 300 zł/h/fotograf


MASZ PYTANIA? CHCESZ ZAPYTAĆ O WOLNY TERMIN? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

OPINIE

NASZYCH KLIENTÓW

Z usług VIP Studio skorzystaliśmy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim przekonaliśmy się, że film z wesela nie musi być nudny, jeśli się go dobrze zrobi. Widać było, że pan Irek podchodzi do każdego filmu indywidualnie a nie według schematu. Jeszcze raz bardzo polecam.
Ania & Michał
Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.

Ania & Michał
Paulina & Piotr
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Vip Studio, a w szczególności Panu Irkowi i Panu Piotrkowi za wspaniałe nagranie tego wyjątkowego dla Nas dnia oraz Panu Marcinowi za przepiękne zdjęcia Swoją pracą sprawiliście, że w każdej wolnej chwili chętnie oglądamy ponownie film,który został nagrany w tak profesjonalny sposób. Bywają też takie momenty podczas których łza się kręci w oku, a to wszystko dzięki tak znakomicie dobranej muzyce Chcieliśmy także podziękować za Waszą wytrwałość podczas nagrywania pleneru w tak upalny dzień  oraz za szybki montaż całego nagrania Wszystkim bardzo gorąco polecamy współpracę z Panem Irkiem oraz Jego zespołem, gdyż są to ludzie, którym można w pełni zau Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

Paulina & Piotr
Wioleta & Michał
Pełen profesjonalizm, ogromne poczucie humoru, niesamowita energia, kreatywność i niespotykana pasja to tylko niektóre zalety team'u Irek i Marcin. Jesteśmy zachwyceni efektami. Płytka...po prostu REWELACJA - wzrusza, rozśmiesza - montaż nic dodać nic ująć. Dbałość o każdy detal oraz uchwycenie tego, co najważniejsze sprawia ,że filmik staję się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ujęcia są przepiękne , a podkład muzyczny został dobrany wręcz idealnie. Wywiady z gośćmi,to kolejny strzał w dziesiątkę. Zdjęcia w plenerze również oddają emocje tamtych chwil, a fotoksiążka zachwyca swoim oryginalnym i nietuzinkowym charakterem. Podsumowując chcieliśmy Wam baaaardzo serdecznie podziękować i oczywiście GORĄCO POLECAMY wszystkim współpracę z VIP STUDIO. Jesteście NAJLEPSI! :-)))

Wioleta & Michał
 • Z usług VIP Studio skorzystaliśmy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim przekonaliśmy się, że film z wesela nie musi być nudny, jeśli się go dobrze zrobi. Widać było, że pan Irek podchodzi do każdego filmu indywidualnie a nie według schematu. Jeszcze raz bardzo polecam.
 • Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.
  Ania & Michał
  Ania & Michał
 • Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Vip Studio, a w szczególności Panu Irkowi i Panu Piotrkowi za wspaniałe nagranie tego wyjątkowego dla Nas dnia oraz Panu Marcinowi za przepiękne zdjęcia Swoją pracą sprawiliście, że w każdej wolnej chwili chętnie oglądamy ponownie film,który został nagrany w tak profesjonalny sposób. Bywają też takie momenty podczas których łza się kręci w oku, a to wszystko dzięki tak znakomicie dobranej muzyce Chcieliśmy także podziękować za Waszą wytrwałość podczas nagrywania pleneru w tak upalny dzień  oraz za szybki montaż całego nagrania Wszystkim bardzo gorąco polecamy współpracę z Panem Irkiem oraz Jego zespołem, gdyż są to ludzie, którym można w pełni zau Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!
  Paulina & Piotr
  Paulina & Piotr
 • Pełen profesjonalizm, ogromne poczucie humoru, niesamowita energia, kreatywność i niespotykana pasja to tylko niektóre zalety team'u Irek i Marcin. Jesteśmy zachwyceni efektami. Płytka...po prostu REWELACJA - wzrusza, rozśmiesza - montaż nic dodać nic ująć. Dbałość o każdy detal oraz uchwycenie tego, co najważniejsze sprawia ,że filmik staję się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ujęcia są przepiękne , a podkład muzyczny został dobrany wręcz idealnie. Wywiady z gośćmi,to kolejny strzał w dziesiątkę. Zdjęcia w plenerze również oddają emocje tamtych chwil, a fotoksiążka zachwyca swoim oryginalnym i nietuzinkowym charakterem. Podsumowując chcieliśmy Wam baaaardzo serdecznie podziękować i oczywiście GORĄCO POLECAMY wszystkim współpracę z VIP STUDIO. Jesteście NAJLEPSI! :-)))
  Wioleta & Michał
  Wioleta & Michał
 • Pełen profesjonalizm. Serdecznie dziękujemy za wspaniały videoklip.
  Zespół FABEX
  Zespół FABEX
 • Z usług VIP Studio skorzystaliśmy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim przekonaliśmy się, że film z wesela nie musi być nudny, jeśli się go dobrze zrobi. Widać było, że pan Irek podchodzi do każdego filmu indywidualnie a nie według schematu. Jeszcze raz bardzo polecam.
 • Drodzy Państwo!!! Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pan Irek fachowo, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem wykonał powierzone mu zadanie. Jesteśmy zachwyceni i filmem i panem Irkiem  😉 Nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze raz mu podziękować i polecić Państwu jego usługi.
 • Z pełną odpowiedzialnością polecamy Irka i jego usługi. Nic dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm. Jeśli macie Państwo wątpliwości, umówcie się z nim na spotkanie. Zobaczycie próbki i nie będziecie chcieli innego kamerzysty. Każdy film montowany jest według indywidualnych upodobań klienta. Ciekawe i nowoczesne aranżacje, świetna oprawa muzyczna, fantastyczne, przejrzyste menu. Irek jako kamerzysta jest natomiast bezszelestny, niemalże niewidoczny i bardzo dyskretny. GORĄCO POLECAMY!!!
 • Film, który zrealizował dla nas Irek, był prezentem dla naszych przyjaciół. Irek miał wiec utrudnione zadanie, gdyż nie tylko musiał sprostać naszym wymaganiom, ale także uszczęśliwić Młodych 🙂 Udało mu się to w 100%. Polecamy gorąco również ze względu na bezproblemową współpracę i pełen profesjonalizm w podejściu do klientów 🙂 Dziękujemy
 • Drodzy Państwo!!! Chcielibyśmy z pełną odpowiedzialnością polecić usługi Pana Irka. Nasz najważniejszy dzień w życiu Pan Irek udokumentował w zeszłym roku i uczynił to z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Wszystkie ujęcia sfilmowane zostały w taki sposób, który pozwolił uzyskać barwny i ciekawy materiał, w którym nie ma miejsca na monotonię i nudę. W produkcjach Pana Irka nie brakuje fantazji, wolności i nowoczesności, ale jednocześnie zachowana zostaje konkretna konwencja. Na wyróżnienie zasługuje tutaj profesjonalny montaż oraz fantastycznie dobrana oprawa muzyczna. Pan Irek ma niespotykane poczucie humoru, nieograniczoną fantazję i potrafi doradzić w każdej kwestii. Wykonany film jest nietuzinkowy i niebanalny, powstały według życzeń i upodobań klienta, w pełni oddający emocje, które towarzyszą wszystkim w tym najważniejszym wydarzeniu. Na koniec chcemy Mu jeszcze raz podziękować i polecić Państwu Jego usługi. Dziękujemy i pozdrawiamy!!!