fbpx

Na czym pracujemy

Sprzęt


FILMOWANIE:

 

    Rejestracja wideo

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kamer oraz lustrzanek uzyskujemy najwyższej jakości obraz High Definition oraz 4K (rozdzielczość 4 razy większa od HD).  Posiadamy kamery filmowe z wymienną optyką Canon C100 oraz lustrzanki video DSLR dzięki którym obraz wygląda jak film, a nie rejestracja video. Mamy możliwość realizacji ujęć  slowmotion do 500 kl/s w jakości HD.

 

 

     Rejestracja dźwięku

Stosujemy dodatkowe zestawy bezprzewodowych mikrofonów oraz rejestratory dźwięku rejestrujące niezależnie ścieżkę audio, zarówno w kościele jak i na sali weselnej (podpinamy sie do mixera orkiestry/DJ’a)

 

 

    Cyfrowy montaż

Jako efekt końcowy otrzymujecie Państwo dynamiczny w montażu film, który dzięki postprodukcji nabiera niesamowitej formy. Do naszej dyspozycji mamy stacje montażowe z oprogramowaniem Edius + Adobe Master Collection.

 

 

 

     Ujęcia lotnicze z DRONA

Ujęcia lotnicze wzbogacą każdy film, rejestracja obrazu w rozdzielczości 4K. Operator drona z uprawnieniami.

 

 

 

  STEADICAM – jest to specjalne „ramię”, dzięki któremu można uzyskać płynne, stabilne, jednocześnie bardzo dynamiczne ujęcia

 

 

 

  jazda kamerowa SLIDEKAMERA – jest to szyna, po której porusza się kamera, umożliwia uzyskanie bardzo precyzyjnych ujęć poruszającej się kamery  w poziomie

 

 

 

  KRAN KAMEROWY – wysięgnik kamerowy o wysokości do 3,5 m